Malore

Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

123,739FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
clear sky
28.2 ° C
30 °
25.6 °
42 %
1kmh
0 %
Fri
28 °
Sat
28 °
Sun
29 °
Mon
29 °
Tue
27 °
x