Fillimi Malore

Malore

Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

Sarande
light rain
9.2 ° C
10.6 °
8 °
93 %
1.5kmh
75 %
Sun
13 °
Mon
10 °
Tue
10 °
Wed
10 °
Thu
11 °