Fillimi Malore

Malore

Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

125,492FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
30.4 ° C
32 °
28.3 °
59 %
3.8kmh
20 %
Sat
30 °
Sun
30 °
Mon
30 °
Tue
29 °
Wed
30 °
x