Malore

Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

Sarande
broken clouds
11.4 ° C
13 °
8.3 °
82 %
0.9kmh
75 %
Sat
11 °
Sun
12 °
Mon
10 °
Tue
10 °
Wed
8 °