Malore

Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

123,815FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
clear sky
29.9 ° C
31 °
28.3 °
62 %
4.3kmh
0 %
Sun
30 °
Mon
29 °
Tue
27 °
Wed
26 °
Thu
27 °
x