Fillimi Malore

Malore

Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

Sarande
light rain
11.5 ° C
12 °
11.1 °
87 %
4.1kmh
90 %
Wed
13 °
Thu
10 °
Fri
10 °
Sat
11 °
Sun
13 °