Delvina

Home Delvina
Gjithcka ndodh ne Delvine, lajme nga Delvina, informacione nga Delvina, Njoftime nga Bashkia Delvine

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Kane humbur celsat e nje motori ne lagjen nr 1, kush i gjen te...

Lili i Drites njofton se sot i kane humbur celsat e motorrit. Celsat mund te jene humbur ne lagjen nr 1. Kushdo qe mund t`i...

Ofertë punësimi: Kërkohet marangoz dhe ndihmës marangoz për mobilieri

Mobilieri ne Metoq ne vijim te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoje marangoz dhe ndihmes marangoz. - Pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. -...

Kërkohet një portofol i humbur, ku brenda ishte një kartë italiane

Kërkohet një portofol i humbur, ku brenda ishte një kartë italiane. Ditën e sotme në Sarandë është humbur një portofol ngjyrë kafe, ku brenda...

Ka humbur targa AA 884 HB

Nje qytetar njofton se diten e djeshme ka humbur targen AA 884 HB te automjetit te tij. Lutet kushdo qe mund ta kete gjetur te kontaktoje  

Shitet shtepi ne Ksamil

Shitet shtepi ne Ksamil. Shtepia eshte  90 meter katrore dhe ndodhet nje prone 300 m2. Shtepia ka 1 kat te ndertuar, ndersa ka leje ndertimi per...