Fillimi Njoftime

Njoftime

Njoftime nga Saranda, njoftime punesime, njoftime per shit blerje dhe qera, informacione per gjithcka nga Saranda – Saranda Web

S'ka postime për tu shfaqur

124,941FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
21.2 ° C
22.2 °
19.4 °
94 %
3.4kmh
20 %
Sun
31 °
Mon
30 °
Tue
29 °
Wed
29 °
Thu
27 °
x