Fillimi Malore

Malore

Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

123,661FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
clear sky
23.3 ° C
27 °
20.6 °
47 %
3.3kmh
0 %
Wed
28 °
Thu
27 °
Fri
28 °
Sat
28 °
Sun
26 °
x