Kulturë

Home Kulturë

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

NJOFTIM PUNËSIMI ne Furra e Bukës LORENA

Furra e Bukës LORENA, e cila ndodhet ne rrugën e Flamurit pranë supermarket Lili Dritës, kërkon të punësojë një punonjëse. Pagesë e kënaqshme dhe sigurime...

Njoftim punesimi ne Gjykaten e Sarandes

Njoftim punesimi ne Gjykaten e Sarandes   

Ofertë punësimi: Kërkohet marangoz dhe ndihmës marangoz për mobilieri

Mobilieri ne Metoq ne vijim te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoje marangoz dhe ndihmes marangoz. - Pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. -...

Jepet dyqan me qera te rrethrrotullimi i Rrapit

Dyqan 90 m2 Rruga hyrese te rrotullimi rrapit Ne nje zone me biznese te rendesishme Cmimi 300 euro ose 40 mije leke / muaj Kontakt 0692840663 viber whatsapp...

Apartament 2+1 në qendër të Sarandës, 90m2, 58.000 euro

Shitet apartament 2+1 në qendër të Sarandës Apartamenti ndodhet në katin e katërt, 2 dhoma gjumi, 2 banja, sallon+kuzhinë, ballkon Apartamenti është 90 metër katrorë, i mobiluar...