Konispoli

Home Konispoli
Gjithcka ndodh ne Konispol, lajme nga Konispoli, informacione nga Konispoli, Njoftime nga Bashkia Konispol

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Eshte gjetur kjo patente e humbur, kerkohet personi

Eshte gjetur diten e sotme ne Sarande kjo leje drejtimi ne emrin Fatos Mahmuataj. Lutemi kushdo qe e njeh ta njoftoje te kontaktoje ne...

Sarande: Shitet apartament dhe 2 dyqane

Shitet apartament ne zone afer shkolles 9 Tetori Apartamenti ka siperfaqje 120 m2 CMIMI 600 EURO/METER Dy dyqane, te cilat aktualisht jane leshuar me qera me siperfaqje...

Kërkohet apartament me qera vjetore

Kerkohet apartament me qera vjetore. Preferohet 2+1 Te interesuarit te kontaktojne me mesazh ne faqe  ose 0695307154

Restaurant Gostivari kerkon te punesoj staf per sezonin veror

Restaurant Gostivari kerkon te punesoje personal per sezonin e ri turistik: - Picier - Ndihmes kuzhinier/e - Pjatalarese - Pastruese Pagesa te kenaqshme Sigurime shoqerore Te interesuarit te paraqiten prane Restontarant...

Njoftim punesimi ne Gjykaten e Sarandes

Njoftim punesimi ne Gjykaten e Sarandes