Konispoli

Home Konispoli
Gjithcka ndodh ne Konispol, lajme nga Konispoli, informacione nga Konispoli, Njoftime nga Bashkia Konispol

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Njoftim punësimi nga Coca-Cola Bottling Shqipëria

Coca-Cola Bottling Shqipëria sh.p.k (CCBS) është kompani leader në tregun Shqiptar të pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura ndërkombëtare si Coca-Cola, Fanta,...

PDIU nesër takime në Konispol, Delvinë dhe Sarandë

 Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitetet ditën e nesërme intesifikon fushatën në zonën e Sarandës, Delvinës dhe Konispolit. Gjatë ditës së nesërme PDIU ka planifikuar...

Jane gjetur keta celsa, kerkohet personi qe i ka humbur

Mbremjen e djeshme ne afersi te limanit jane gjetur keta celsa. Nese jeni ne dijeni se dikush nga miqte tuaj i ka humbur jeni te...

Sarandë, kërkohet shtëpi me qera vjetore

Sarandë, kërkohet shtëpi me qera vjetore. Shtëpia të jetë e mobiluar, 1+1 ose 2+1 dhe në zonën e lagjes 2, 3 ose 4 Të...

Dhoma me qera Sarande

Dhoma me qera ne Sarande . Jepet me qera per pushime ne Sarande nje apartament 1+1 me kushte moderne dhe panorame mahnitese nga deti....