Fillimi Malore

Malore

Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

S'ka postime për tu shfaqur

Sarande
clear sky
11.1 ° C
12.8 °
9.4 °
81 %
4.6kmh
0 %
Sun
16 °
Mon
14 °
Tue
14 °
Wed
15 °
Thu
13 °