Fillimi Malore

Malore

Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

S'ka postime për tu shfaqur

119,049FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
16.7 ° C
18.9 °
14.4 °
67 %
1kmh
20 %
Mon
16 °
Tue
16 °
Wed
11 °
Thu
11 °
Fri
12 °