Fillimi Malore

Malore

Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

S'ka postime për tu shfaqur

Sarande
light rain
11.5 ° C
12 °
11.1 °
93 %
3.6kmh
90 %
Thu
11 °
Fri
10 °
Sat
11 °
Sun
15 °
Mon
14 °