Remont në nënstacionin e Delvinës, zonat dhe orari i ndërprerjes së energjisë

08/04/1917:37

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.