Real Estate Office në Sarandë kërkon Punonjëse zyre dhe Agjent në terren

08/06/2312:25

Shperndaje:

Real Estate Office në Sarandë me zyrë në rrugën Butrinti kërkon Punonjëse zyre me kohë të plotë dhe Agjent në terren.

Për pagën dhe info të tjera kontaktoni në 0699238033


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Petro Gjikuria takim me banorët në Dhërmi: Fëmijët tanë të qëndrojnë këtu
Kompania Globe kërkon të punësojë Shitës/e për dyqanin në Sarandë
Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.