Plazhi Pema e Thate

07/04/1619:14

Shperndaje:


 

plazhi pema e thatePlazhi Pema e Thate. Plazhi Pema e Thate ndodhet afër Ksamilit, përballë ishullit të Korfuzit (rreth gjysmë milje larg). Plazhi është i vogël, ka ujërat kristal e te qartë, dhe jo shumë të thellë, ideal për fëmijët. Plazhi Pema e Thate është një plazh me rërë të imët. Vendndodhja https://goo.gl/B47VYU pema e thate

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.