Njoftim punësimi/ 1Click.al ofron pozicionin e punës Operatore

16/07/2111:16

Shperndaje:

1Click.al ofron pozicionin e punës Operatore

Detyrat:

· Të menaxhoje arkën dhe të bëjë rakordimet e duhura,
· Përgatitja e faturave me TVSh dhe kuponave tatimorë .
· Të asistojë kolegët në flukse pune,
· Të kujdeset për gjëndjen e inventarit,
Kërkesat:
· Te jetë e komunikueshme dhe të kuptojë & plotësojë kërkesat e cdo klienti maksimalisht,
· Të jetë e aftë të punojë në grup dhe të përballojë presionin e punës.
· Të ketë iniciativë dhe fleksibilitet në punë,
· Të jetë korrekte me orarin dhe detyrat që i caktohen,
· Të jetë njohëse E mire te paketës Office,

Te interesuarat të kontaktojnë
Cel. : 0688557773


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.