I vuri zjarrin një sipërfaqeje toke me ullinj në Ksamil, procedohet penalisht 55-vjeçari

07/09/2212:24

Shperndaje:

Policia njofton se specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin P. B., 55 vjeç, për veprën penale “Shkatërrimi i pronës me zjarr”.

Ky shtetas dyshohet se ka djegur zjarr në afërsi të banesës së tij dhe si pasojë e përhapjes së flakëve është djegur një sipërfaqe toke me pemë ulliri, – thuhet në njoftimin e Policisë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.