Helikopteri i urgjencës ulje në spitalin e Sarandës, transporton pacientin drejt Tiranës

28/08/2014:18

Shperndaje:


Helikopteri i ugjencës mjekësore është ulur përsësi në pistën e spitalit të Sarandës.
Sipas informacioneve të Saranda Web, mësohet se helikopteri ka transportuar drejt spitalit të Tiranës një burrë nga Himara, mosha e të cilit ende nuk është e ditur.

Personi mësohet se është gjetur në gjendje të rëndë në det pasi ishte i zhytur me maske ne thellësi dhe nga dekompresioni pesoi probleme shëndetesore.
Ngjarja ka ndodhur në Qeparo.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.