Aksidenti i rëndë, humb jetën 17-vjecarja

15/03/1917:07

Shperndaje:


Rreth orës 17:20, në vendin e quajtur mbi Shkallë në Borsh, shtetasi R.Dh., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip ”Audi”, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal. Në automjet udhëtonte si pasagjere edhe një vajzë 17 vjec, A. Duro. Fatkeqësisht vajza nuk ka mundur te dali prej automjetit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Sarandë për veprimet e mëtejshme proceduarale.

Ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të aksidentit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.