Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

S'ka postime për tu shfaqur

Sarande
few clouds
6.3 ° C
10.6 °
3 °
93 %
1.3kmh
20 %
Fri
11 °
Sat
10 °
Sun
10 °
Mon
9 °
Tue
11 °