Zgjidhen 2 nënkryetarët e Degës së PD Sarandë, 3 emra propozohen për sekretar

13/05/2222:24

Shperndaje:

Dega e Partisë Demokratike Sarandë ka zgjedhur 2 nënkryetarët e rinj.

Sytki Haxhi dhe Albert Jorgji do të jenë 2 nënkryetarët e rinj, të cilët zëvendësojnë nënkryetarët e deritanishëm Ismail Myrtaj dhe Vesel Koçiu, ky i fundit i emëruar nga Basha edhe si kryetar i degës.

Ndërkohë gjatë mbledhjes së zhvilluar mbrëmjen e sotme janë propozuar edhe 3 emra për sekretar të Degës.

Emrat e propozuar nga demokratët janë: Anila Lejmoni, Floralda Hysi dhe Klaudia Bajrami.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.