Tenton të vetëdigjet 65-vjeçari në Sarandë

23/01/1616:23

Shperndaje:


 

Tenton të vetëdigjet 65-vjeçari në Sarandë

Sarande, tenton t’i jape fund jetes duke u djegur me benzine. Adem Brahaj 65 vjec banor i lagjes nr. 2 ka lyer trupin me benzine dhe i ka vene flaken vetes. Ngjarja ka ndodhur ne oborrin para pallatit ne lagjen nr.2.

Menjehere ka shkuar ambulanca dhe e ka cuar 65 vjecarin ne spitalin e Sarandes ne rrezik per jeten. Policia po punon per te zbardhur shkakun se pse 65 vjecari eshte vetedjegur.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.