Shkolla e Ksamilit sulmohet përsëri me vezë

19/11/1712:08

Shperndaje:


Shkolla e Ksamilit është sulmuar përsëri me vezë.
Ngjarja mësohet se ka ndodhur gjatë natës dhe është denoncuar në polici nga drejtoresha e shkollës.
Sipas denoncimit, gjatë nates kane hyrë shtetas ende te paidentifikuar në shkollën e mesme dhe në 4 klasa kanë hedhur vezë dhe kanë thyer 8 llamba elektrike të koridorit. Një ngjarje e ngjashme në shkollën e Ksamilit ishte shënuar edhe disa muaj më parë.
Në vend kanë shkuar shërbimet e policisë.
Policia njofton se po punohet per zbardhjen e ngjarjes.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.