Rrëzohet nga ulliri gjatë vjeljes, transportohet me urgjencë drejt Tiranës

13/11/2014:41

Shperndaje:


Rrëzohet nga ulliri transportohet në gjendje kritike banori nga Borshi.
Lavdosh Yzeiri, 61 vjec banor i Borshit duke vjelur ullinjtë është rrëzuar.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14.00.
Menjëherë është transportuar në spitalin e Sarandës.

Sipas bluzave të bardha 61 vjecari Yzeiri nga rënia kishte pësuar shumë fraktura në trup dhe ndodhej në gjendje të rëndë për rrjedhojë për një mjekim më të specializuar u transportua me helikopter drejt Tiranës.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.