Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit

03/03/209:17

Shperndaje:


Mot i vranët dhe me reshje shiu do të mbizotërojë sot në rajonin e Sarandës.
Këto kushte atmosferike do të mbeten gjatë gjithë ditës, ndërsa në orët e mbrëmjes reshjet do të bëhen mesatare dhe në disa raste intensive.

Temperaturat e ajrit do të mbeten kostante në mëngjes dhe do të ulen mesditë deri në 18-19°C. Era do fryjë mesatare, ndërsa në det të hapur e fortë me shpejtësi deri në 55 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 4-5 ballë.

Dita e nesërme do të sjelli kthjellim të motit dhe reshjet do të rikthehen përsëri në fundjavë


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.