Reagon Matilda Qurku: PD dhe Gaz Bardhi mashtrojnë, të publikojnë dorëheqjen time

20/11/2119:54

Shperndaje:

Pas publikimit të reagimit të administratorit të faqes Partia Demokratike Sarandë, ku thuhej se mediat shpërndajnë lajme të rreme dhe se sekretarja e Degës së PD Sarandë kishte dhënë dorëheqje në 14 maj, ka ardhur edhe reagimi i sekretares Matilda Qurku.

Në një komunikim me Saranda Web Matilda Qurku shprehet se nuk kam dhënë ndonjëherë dorëheqje. Nëse ka ndonjë dorëheqje zyrtare të firmosur nga unë, le ta publikojnë, shprehet Matilda Qurku për Saranda Web.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.