Plazhi i Pulëbardhës – Plazhi Pulebardha

02/04/1620:44

Shperndaje:


Plazhi i Pulebardhes – Plazhi Pulebardha13987855_10202255158777269_1516330215_o Plazhi i Pulëbardhës ndodhet gati 12km larg nga Saranda përgjatë rrugës për në Butrint shumë afër Ksamilit. Ky plazh i vogël, i veçuar, i virgjër dhe shumë piktoresk është në fundin e një kodrine pranë një gjiri të vogël detar. Plazhi është vend ideal për të shijuar qetësinë dhe detin në relaks të plotë. Në plazh shkohet me veturë dhe gjendet edhe një restorant i vogël që shërben fruta deti dhe peshk të freskët. Vendndodhja në hartë https://goo.gl/ujPFLD 13940158_10202255158897272_1451129667_o13950602_10202255158857271_1626917866_o14001780_10202255158937273_1953789232_o

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.