Numërimi i votave për kandidatët, në Delvinë kryesojnë Denaj dhe Zoto

27/04/2119:48

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.