Njihuni me 31 anëtarët e Këshillit Bashkiak Sarandë

03/07/1915:40

Shperndaje:


Saranda Web zbardh listen e plote me 31 keshilltaret e rinj te Keshillit Bashkiak te Sarandes.
Keshilli i ri do te perbehet nga 24 perfawesues te PS, 2 te Bindjes Demokratike, keshilltari i Pavarur Mehmet Nelaj, nga MEGA,  PDS, PSD, dhe AAK
LISTA E PLOTE:

Ibrahim Bajrami
Qendrime Zhupa
Figalia Kallojeri
Shkelqim Nikolla
Sinan Ahmeti
Mehmet Nelaj
Indi Rrapaj
Asaf Stroka
Tatiana Alikaj
Erlind Sulo
Ardiana Abedini
Andri Dhima
Dafina Allkush
Dritan Peci
Denisa islamaj
Gjergji Imeri
Bedrije Marjani
Arben Cipa
Lindita Kasaj
Krenar Bedaj
Elona Mano
Sotir Koci
Besjana Braho
Altin Caushi
Silvana Duka
Albert Sula
Fatiensa Alimemaj
Erald Mihasi
Ina Papa
Alqi Babi
Lisjona Duka


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.