Ndërron jetë mesuesja gjirokastrite Lida Dako, gjendet në banesën në Sarandë pas 1 jave

06/09/2012:28

Shperndaje:


Sarande, gjendet e vdekur ne banese ish-mesuesja nga Gjirokastra Lida Dako.
Dako 72-vjec, dyshohet te kete rreth nje jave qe ka nderuar jete per shkaqe natyrale dhe kishte nisur te dekompozohej.
Ngjarja ne lagje nr.3 te Sarandes.

Ajo jetojne e vetme pasi bashkeshorti i kishte nderruar jete disa vite me pare nderkohe qe nga martesa nuk kishte femije.
Pritet ekspertiza mjeko-ligjore nderkohe qe nga familjaret e saj, pritet te mberrije nga Gjirokastra i vellai D.Gega.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.