LOST SEASIDE KËRKON TË PUNËSOJË RECEPSIONIST PËR TURNIN E TRETË

30/05/2316:31

Shperndaje:

Lost Seaside në Sarandë kërkon të punësojë Recepsionist për turnin e tretë.

Për informacione për pagën dhe kushtet e punës të interesuarit të kontaktojnë në 069 705 0111


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO
Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti
Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj politikë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.