Lista e 15 këshilltarëve pa konkurentë të Konispolit

07/06/1920:19

Shperndaje:


Banorët e Bashkisë së Konispolit në 30 qershor, përvec se nuk do të kenë mundësi për të votuar kandidat tjetër për bashkinë përvec kryetarit në detyrë Shuaip Beqiri, nuk do të kenë mundësi të votojnë as për lista të këshilltarëve bashkiakë.
Ata do të kenë në fletën e votimit arltenativën e vetme: Të votojnë PS dhe kjo për faktin se PS është e vetmja parti që ka depozituar një listë.
Më poshtë lista e plotë me këshilltarët bashkiakë të Konispolit, të cilët konfirmohen automatikisht, qoftë edhe në rastin se në 30 qershor voton 1 votues i vetëm.

  1- ARIANIT TAKA
  2- VASILIQI CAMULI
  3- EDLIR AVDI
  4- MIRELA ISUFI
  5- NIKO XHAI
  6- ALBANA THODHORI
  7- SHKELQIM SHERO
  8- SALIHE FRENGU
  9- ERMIR HAXHI
10- JOANA MELLO
11- FEIM SELMAN
12- JONA MERO
13- ALBERT LEKGEGAJ
14- ILFANE ABDULI
15- SULEJMAN TELUSHI


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.