Kablli i korentit në Shëtitoren e Sarandës, rrezik për fëmijë dhe kalimtarë

03/04/2210:58

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.