Humb jetën në plazhin e Borshit, dyshimet e para

10/08/2013:18

Shperndaje:


Një person ka humbur jetën pak caste më parë në plazhin e Borshit.
Sipas informacioneve të para, dyshohet se personi ka pësuar infrakt.
Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

NJOFTIMI I POLICISË

Në plazhin e Borshit, shtetasi E. L., 85 vjeç, banues në fshatin Borsh, duke u larë në det dyshohet se ka pësuar infarkt kardiak dhe si pasojë ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin e Sarandës.
Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.