Gjendet nga familjarët i vdekur në krevat i riu

21/10/1917:53

Shperndaje:


Një 30 vjeçar është gjetur nga familjarët i vdekur në shtratin e tij.
Ngjarja ka ndodhur në Ksamil, ku i riu Ervis Oruçi është gjetur pa jetë në shtratin e tij nga familjarët, të cilët kanë njoftuar policinë.
Mësohet se i riu kohët e fundit vuante nga depresioni, sëmundje për të cilën ishte kuruar edhe në spital.
Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe pritet që trupi të përcillet drejt morgut në Sarandë për të përcaktuar edhe shkakun e vdekjes.
Kjo ngjarje e rëndë ka shokuar familjarët, të cilët kanë hapur dyert e mortit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.