Forumi Rinor i PD Sarande zhvillon të hënën zgjedhjet për kryetar, 2 kandidatët

10/11/2220:41

Shperndaje:

Forumi Rinor i PD Sarande zhvillon të hënën zgjedhjet për kryetar, 2 kandidatët.

Forumi Rinor i PD Dega Sarandë zhvillon ditën e hënë më 14 Nëntor zgjedhjet për Kryetarin e ri.

Në këtë proces janë ftuar të marrin pjesë të rinjtë demokratë banorë të Sarandës, Finiqit dhe Konispolit nga mosha 16-35 vjeç.

Votimi për zgjedhjen e kryetarit të FRPD Sarandë do të zhvillohet në Selinë e PD Dega Sarandë, nnga ora 9:00 deri në 17:00

votim janë 2 kanditatët: Aleksander Çobani dhe Irineo Bello


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.