E trishtë: Jetonte në vetmi, gjendet pa jetë nga fqinjët

16/11/2113:51

Shperndaje:

Një person i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në fshatin Gjashtë, bashkia Sarandë.

Nga hetimet e para identifikohet se personi është Spiro Denjeli, 77 vjeç, me origjinë nga Fushëkruja por që jetonte i vetëm në fshatin Gjashtë.

77 vjecari është gjetur nga një lagjari i tij. Dyshohet vdekja të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm dhe nuk ka patur shënja dhune në trup.

Trupi i tij është transportuar në morgun e spitalit për t’ju nënshtruar ekspertizës për tē përcaktuar shkakun e vdekjes.

77 vjecari prej dy vitesh jetonte i vetëm pas divorcit me gruan e vet, ku kjo e fundit jeton së badhku me fëmijët nē Greqi.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.