Deputeti Alket Hyseni mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Hariz Mëmës

16/02/2112:46

Shperndaje:


Deputeti socialist Alket Hyseni ka reaguar pas lajmit për ndarjen para kohe nga jeta të PD-së Sarandë Hariz Mema, i cili pësoi sot një infarkt që i mori jetën në moshën 54-vjeçare.
Hyseni e cilëson një qytetar të mirë të Sarandës, familjar të shkëlqyer që dha një kontribut të çmuar për qytetin.

“Lajmi i trishtueshëm për humbjen e jetës së z. Hariz Mema
Një qytetar i mirë i Sarandës, një familjar i shkëlqyer dhe një veprimtar politik që me politesë dhe shpirt demokratik dha një kontribut të çmuar për qytetin dhe zonën tonë.
Marr pjesë në dhimbjen e  familjes , të shokëve, miqve, patriotëve dhe anëtarëve të Partisë Demokratike të Sarandës!”, shkruan Alket Hyseni.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.