Denoncimi: PS terror administratës, pse i bëni Like Ilir Nikollës

10/06/1917:35

Shperndaje:


Kandidati i Pavarur për Bashkinë Sarandë Ilir Nikolla ka denoncuar pranë Prezencës së OSBE terrorin që ushtrohet sipas tij nga kandidati i PS Adrian Gurma dhe shtabi i tij elektoral ndaj administratës dhe qytetarëve, për shkakun e vetëm pse i bëjnë Like faqes dhe publikimeve te kandidatit të pavarur  Ilir Nikolla.

Ilir Nikolla po zhvillon një fushatë intensive, duke shpalosur programin dhe vizionin e tij për Sarandën dhe Ksamilin dhe ka gjetur një mbështetje masive te qytetarët e zhgënjyer nga 4 vitet e fundit të qeverisjes së bashkisë nga socialistët.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.