Denoncimi në Saranda Web: E moshuara rrihet dhe vidhet nga 2 persona

28/07/2015:03

Shperndaje:


Pershendetje Saranda Web
Ne daten 21/07/20 ne Cuke jane futur ne shpine e gjyshes time 2 vete per te vjedhur. Gjyshja ime Ishte brenda, e rrahen me grushta ne koke ne fytyre, ne gjoks dhe me shkelma ne barke.
Erdhi policia na thane mos kini merak do ta zgjidhim. Kaluan ditet dhe nuk eshte bere asgje. Po na tallin. Kemi cdo nate vjedhje ne shtepi qe jane te mbyllura, por tani edhe me njerez. Gjyshja eshte akoma semure me zore merr fryme. Eshte 87vjec.
Ka shume raste te tjera ne Cuke. Ne nje shtepi tjeter nje plake qe eshte vetem i jane future 4 here ne nje jave. Policia asgje. Dhe tani na thane mos flisni majtas djathas jemi afer. I pyesim ku arritet? Nuk erdhen shenjat e DNA nga Tirana na thane.

Kemi frike te leme dritare hapur diten por edhe Naten qe flejme. Situata ne Cuke eshte shume e keqe.
U mbajta derim sot se thash qe policia do ta mbaroje ceshtjen. Nuk eshte bere asgje.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.