Politikë

Home Politikë
Politikë. Lajme nga zhvillimet politike në Sarandë.

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Njoftim punesimi ne Santa Quaranta

Santa Quaranta kerkon te punesoje punonjes ne keto pozicione pune 1- Kuzhinier/e 2- Ndihmes kuzhinier/e 3- Kamarier/e 4- Sanitare Te interesuarit te kontaktojne ne nr. 067 601 0000  

Dhoma me qera Sarande

Dhoma me qera ne Sarande . Jepet me qera per pushime ne Sarande nje apartament 1+1 me kushte moderne dhe panorame mahnitese nga deti....

Ofertë punësimi për disa punonjës në Hotel Saranda International

Hotel Saranda Inernational kërkon të punësojë disa punonjës në pozicionet: 2 recepsioniste (anglisht mbi mesataren / kompjuter) 1 recepsion turni tret (nivel fillestar anglisht) 2 pastruese 1 ndimes...

Ofertë punësimi te Cafe Bar ROX

Cafe Bar ROX kërkon të punësojë: 1 - Banakier/e 2- Kamarier/e Te interesuarit te kontaktojne prane Cafe Bar ROX, Rruga e Flamurit, prane Eida karburant  

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë. Shtëpia duhet të jetë 1+1 mundësisht në lagjen Kodër. Shtëpia duhet të jetë e mobiluar. Të interesuarit të...