Braktisi djalin në Greqi, zhduket në Sarandë/ Nëna e Maradona Ibrahimit: Nëse e kam të vdekur më thoni t’i mbledh kockat

10/11/209:16

Shperndaje:


Emisioni ”Pa gjurmë” në Report Tv vijon ende kërkimet për Maradona Ibrahimin, që u zhduk më 1 gusht të vitit 2019, nga Ura e lumit, në Gjirokastër, por nënës i telefonoi pak orë më pas, të po asaj dite, nga Saranda.
Shenjë dalluese ka disa tatuazhe në trup, më të dallueshëm një tatuazh në krahun e djathtë dhe tjetri në këmbë. Jemi ende në kërkim të 31-vjecarit nga Gjirokastra ndaj kush e ka parë ju lutemi na kontaktoni:

2 numrat të kontaktit:
Në cel: 069 99 55 698 si dhe në aplikacionet: WhatsApp dhe Viber
Në tel: 0444 17 778

VIDEO në youtube https://youtu.be/uh6mIy3Jbd8

https://youtu.be/uh6mIy3Jbd8


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.