Biznesmeni dhe ish deputeti i PS: Peshqeshi i Gjiknurit mori në qafë Sarandën

03/09/2015:00

Shperndaje:


Ish deputeti i Partisë Socialiste, njëherësh biznesmeni i njohur Shyqyri Duraku, duke komentuar në një ankesë të qytetarëve sarandjotë në lidhje me infrastrukturën, është shprehur i zhgënjyer në lidhje me punën e kryebashkiakut të Sarandës Adrian Gurma, të cilin e cilëson si “peshqesh” të Damian Gjiknurit dhe për të cilin lutet të mos i mbushi 4 vjet në krye të Bashkisë Sarandë
KOMENTI në Saranda Web

Shyqyri Duraku: Me vjen keq per keta njerez se sa per kete K/bashkie as kane per te zgjidhur problem ndonjehere.
E keni peshqesh nga D.Gjiknuri do zoti nuk qendron 4 vjet se mori ne qafe gjithe Saranden.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.