Bashkia Sarandë “u gjen vendin” lodrave për fëmijë

13/06/2014:52

Shperndaje:


Bashkia Sarandë duket se ua ka gjetur vendin 2 Këndeve të Lojrave për Fëmijë.
Në mbledhjen e fundit të Këshillit Bashkiak kryetari Adrian Gurma u shpreh se kemi në dispozicion 2 kënde lojrash dhe jemi në kërkim të hapësirave ku t’i vendosim.

Ditën e djeshme një prej këtyre këndeve të lodrave janë vendosur në Parkun Miqësia, ndërsa Këndi i dytë i lodrave për fëmijë janë vendosur në Shëtitoren “Hasan Tahsini”, duke u prerë shpresat prindërve dhe fëmijëve për shtim të këndeve të lojrave në Sarandë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.