AUTOBUS DELVINE – ATHINE (Nga Qafë Bota)

13/07/2317:05

Shperndaje:

AUTOBUS DELVINE – ATHINE (Nga Qafë Bota)

Autobus Himarë – Sarandë – Delvine – Finiq – Qafë Botë – Igumenicë – Athine

Shoqëria e Udhëtarëve Ahmeti Travel nga data 15 Korrik fillon linjën e re Himarë – Sarandë – Delvine – Finiq – Qafë Botë – Igumenicë – Athine.

Nisja nga Saranda: Çdo ditë në mëngjes ora 07:00 dhe në darkë ora 19:00

Nisja nga Athina çdo ditë në mëngjes ora 08:00 dhe në darkë ora 22:00

Info dhe Rezervime: Tel: 085226690 dhe Cel: 0692791702

Athina: 2108224112 Cel: 6972699986

Linja me autobus Delvine – Athine

Pirea: Akti Kondili 62 , https://goo.gl/maps/8zNQGnUx6Q885wEH9

Tel:+30-210 4611414

Korinthos: isthmos
Adresat në Shqipëri për autobusa Sarande – Athine
Sarande: Rruga L. Talo, Agjensia Tradicionale AutobusaveTel: +355- 85226690Cel.:+355- 69 279 1702 whatsapp / Viber 
Delvine: Qender, Rr. Sinan Ballaci, ngjitur Bar kafe KristalFiniq: Lokali Loli Zoto – Afer Kisha Mesopotam: Lokali Qemal Shenes Livadhja: Lokali Taqi Xhaferi – Tek Kisha
WEBSITEwww.ahmetitravel.com[email protected]
Autobusat Sarande – AthineCmimet:
Sarande per Athine – Korintho 30 euro vajtje – 50 euro vajtje ArdhjeSarande per Patra-Rio-Aigio 25 euro Vajtje – 45 Vajtje ArdhjeLinja Sarande – Igumenice:Cdo Dite Mengjes Dhe Mbasdite
Udhëtoni me Autobusat Sarande – Athine me Ahmeti Travel

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.