Apartamente pushimi në Kavos, Korfuz

19/02/1919:01

Shperndaje:


I ndodhur në Kavos, vetëm  2 minuta në këmbë nga një plazh me rërë të qetë dhe 260  metra nga plazhi i Kavos, Charming Beach Studios ofron apartamente me ajër të kondicionuar, me tarraca dhe pamje kopshti. Free WiFi

Apartamentet përbëhen nga 1 dhomë gjumi, aneks kuzhine, 1 banjo dhe sallon.

Mëngjesi  ofrohet me një menu të pasur në një bar përbri pishinës.

Recepsioni i pritjes 24 orë mund tju ndihmojë me informacionin për zonën. Klientët gëzojnë qasje në pishinë dhe barin e pishinës, të cilat ndodhen në rrethimin e pronës.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit, 46 km nga Charming Beach Studios.

Për informacione të mëtejshme dhe rezervime mund të kontaktoni në 003556986050489 ose kliko në Booking

Ne flasim gjuhën tuaj! 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.