Aksidenti me motor, drejt Tiranës me helikopter 18 vjecari

26/03/1917:06

Shperndaje:


Një 18-vjeçar është aksidentuar pasditen e sotme në Sarandë.  Arbër Lybeshari po lëvizte me një motoçikletë, ku ka humbur kontrollin dhe ka dal nga rruga. 

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Turizim – Kanali i Cukës në Sarandë. Pasi është trasportuar në spitalin e Sarandës për shkak të gjendjes së rëndë mjekët kanë vendosur për ta transportaur me helikopter drejt Tiranës.

Më herët një aksident është regjistruar edhe paraditen e sotme në hyrje të Sarandës, në Qafën e Gjashtës. Mjeti tip Toyota me targa greke me drejtues një  37-vjeçar ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka mbetur i dëmtuar lehtë. Policia, zjarrfikset dhe ambulanca janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes për ti arhdur në ndihmë të aksidentuarit. 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.