Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarande
scattered clouds
14 ° C
14 °
14 °
87 %
2.1kmh
40 %
Thu
13 °
Fri
16 °
Sat
17 °
Sun
18 °
Mon
15 °