Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

121,730FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarandë
scattered clouds
19.3 ° C
21.1 °
16.1 °
56 %
3.1kmh
40 %
Fri
19 °
Sat
19 °
Sun
19 °
Mon
20 °
Tue
20 °