Goditet kambisti nga persona te maskuar, dyshime edhe per konflikt te hershem

17/01/1610:35

Shperndaje:


kambistiKambisti Kristaq Qiro, i cili vetem 20 dite me pare ishte plagosur duke prishur murin e fqinjit, pasi e konsideronte te paligjshe, eshte sulmuar nga 2 persona te maskuar gjate nates se shkuar. Burime policore bejne te ditur per Saranda Web se sulmuesit e kane goditur me mjete te forta, por nuk i kane grabitur para qe ai kishte me vete. Nisur nga kjo, dyshimet e policise jane se sulmi ka te beje me nje konflikt te meparshem, ku kambisti kishte prishur murin e fqinjit, pasi e konsideronte te paligjshem. Ne foto, kambisti Kristaq Qiro ne momentet kur prishte murin e fqinjit dhe nga ku ne rrethana ende te dyshimta u rrezua. 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.