Fillimi Arkeologjike

Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

127,161FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
overcast clouds
19.5 ° C
21.1 °
18.3 °
93 %
1.2kmh
95 %
Sun
26 °
Mon
25 °
Tue
26 °
Wed
26 °
Thu
26 °